Dingil yapıları gereği yükseklikleri değişen ürünlerdir. farklı platformlarda bulunurlar. yana açılan modelleri olması işletmeler, fabrikalar, havaalanları, spor salonları gibi birçok tesis için son derece uygundur. Bu ürünlerde sepet olması daha fazla kullanışlı hale getirilmesi demektir. Birçok cephe uygulamasında kullanıma uygun olan Dingli uygulamaları farklı alanlarda tercih edilir. İş merkezlerinde, üretim lokasyonlarında, personellerin rahat etmesini hedefleyecek yapıda entegre edildi.

Forkliftleri kullanan kişilere son derece kolaylık sağlayana ürünlerdir.  Ağır malzemeleri taşımak için Dingli ve ağır malzemeleri kullanmak için faydalı olan mekanik yapıdadır. Binlerde metre olan uzunluklarda bile etkin kullanılan ürün olması alıcısını ve işletme yöneticilerini memnun etmektedir. Ürünlerin çalışma prensipleri son derece düzenlidir. Dingillerin değişen sistematik yapısı işçi güvenliğini sağlar. Kişinin dingil içersinde rahat etmesi açısından düzenli bir şekilde dizayn edilir. Ürün içerisinde dikey ve yatay yönergede olan ve farklı komponentleri bulunan ürünlerdir. Platformlar birçok iskele yapısına ve inşaat sektörüne uygun olarak yapıldı. Bu nedenlerle acil durumlarda kişi kendini sinyal sistemi butonlarıyla koruma altına alabilir. Enerji ölçüleri değişmektedir. Müşteri isteklerine uygun olarak özel ölçülerde seçimler yapılabilir. Belirli standartlarda yapılır. Kendinden yürüyüşlü olan modellerli satılır. Ülkemizde makaslı ve makassız olan tiplerde satışlar daha fazladır. Mobil vinç sektöründe de tercih edilen yapıdır. Dünya pazarının yakından takip ettiği modern üretimlerdir. Mekanik ve elektrik aksamlarının bağlantıları kolaydır. Montaj işlemleri kolaydır. CE belgeli üretilen ürünlerdir. Elektronik ve hidrolik mekanizması farklı yönlere doğru hareket edebilir. Büyük metrekare olan fabrika alanlarında kullanıma uygundur. İşletmelerde çakar korna uygulaması sağlar. lastik yapıları kullanışlıdır.. tüm hareketleri sesli bir şekilde eğilimli sensör yapısına sahiptir.

Bu ürünleri kiralamak ve satın almak kolaydır. Üretici firma ürünleri fuar stantlarımızı kontrol ederek işletmelerinize ve yapı merkezlerinize özel seçimler yapabilirisiniz. Farklı coğrafyalarda kullanılan Dingli platformları kişinin güvenliğini koruma altına alacak yöntemlerle üretildi. Ürünlerde kalite yönetim sistemi ve kontrolleri düzenli yapılır. Yedek parçaları ise Türkiye ve ihracat pazarında kolayca bulunur. Birçok Avrupa ülkelerine ve birçok vinç markası firmalarına satışı yapılır.