Hakkımızda

Mak-Ser Makine 1998 yılında mobil vinç sektöründe satış sonrası hizmetlerini vermek üzere kurulmuş bir firmadır. İlk zamanlar vinç sektörünün önemli markalarından TEREX PPM , TEREX P&H , TEREX DEMAG , TEREX AMERICAN , TEREX BENDINI , TEREX WAVERLY ve LORAIN vinçlerin hem yurtiçi hem de dünya çapında 40 ülkede satış sonrası hizmetlerini veren Mak-Ser, platform sektöründe artan talepler doğrultusunda Genie marka personel yükseltici platformların satışını ve satış sonrası hizmetlerini de vermeye başlamış ve hizmetlerine 2012 yılına kadar devam etmiştir.

2012 yılında sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Mak-Ser Platform, sahip olduğu tecrübeyi, uluslararası alanda hızla yerini alan ve kalitesiyle ön plana çıkan Dingli markasıyla birleştirmeye karar vermiş ve Dingli marka personel yükseltici platformların Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerin de satış ve servis faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır.

Personel yükseltici platform sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini Mak-Ser platform markasıyla devam ettiren Mak-Ser Makine, son kullanıcılardan kiralama firmalarına kadar uzanan yelpazede müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli ekipmanlar tedarik ederek, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Mak-Ser, bağlı olduğu etik değerler çerçevesinde hareket ederek sektörde adından söz ettirmektedir.

Kurum Kültürü & Değerlerimiz

Etik

Bağlı olduğumuz ahlaki değerler ışığında ve sorumluluk bilincimizle, işimizi sözlerimize bağlı kalarak yapar, tüm paydaşlarımıza adil davranarak etik bir çalışma ortamı oluştururuz.

Emniyet

İş ve işçi güvenliği daima en önde gelmektedir. Bu amaçla iş yerlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin emniyetli olduğundan emin oluruz. Çalışanlarımız ve ailelerinin sağlık ve mutluluklarına önem veririz.

Kararlılık

İç ve dış paydaşlarımız için her şart altında üst düzey performans, ürünler ve hizmetler ortaya koyarız. Çevreye ve tüm canlıların yaşamlarına saygılı davranırız. İnovatif yapımızdan ödün vermeyiz.

Bağlılık

Şirket değerlerine, saygılı iletişime ve etik standartlarımıza bağlı kalarak her gün daha iyiye gitmeyi amaçlarız.

Kalite

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini beklentilerin daima üstünde tutar ve sürekli geliştiririz. Her zaman en iyi tedarikçilerle iş birliği yaparız.

Disiplin

Ürün ve hizmetlerimizi her zaman aynı hassasiyetle tasarlar, ustalıkla hayata geçiririz.

Dingli Hakkında

Zhejiang Dingli Machinery Co, Ltd markası olan Dingli 176.000 m2’lik alana kurulu fabrikasında 6 ayrı segmentte toplam 80 civarında model üretmektedir.

Çin pazarında birinci sırada pay sahibi olan Dingli, mekanik, elektrik ve hidrolik konularında profesyonel teknik ekibi vasıtası ile dünya pazarını yakından takip etmekte ve pazarda önemli bir marka haline gelmektedir.

Personel yükseltici platformlar alanında Uluslararası öneme sahip olan IPAF üyesi olan Dingli, ISO9001:2008 kalite yönetim sistemi, ISO14001:2004 çevresel yönetim sistemi, OHSAS18000 iş güvenliği ve işçi sağlığı yönetim sistemlerine sahiptir.

Bununla birlikte tüm ürünleri CE sertifikasına sahiptir. Dünya genelinde montaj ağırlıklı bir üretim mantığına sahip olan markalar ile aynı bileşenleri kullanan Dingli bu yol ile hem yedek parça tedarikini kolaylaştırmış hem de uluslararası standartları yakalamıştır.

Sertifikalar