Satış Sonrası Hizmetler

Deneyimli satış sonrası hizmetler departmanımız ve teknik ekibimiz, makinelerinizin devamlı çalışabilmesi adına 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Mak-Ser, servis kapsamında yapılan tüm işlemleri saha personelinin mobil uygulama programı ile anında kullanıcıya bildirmektedir. İşlemlerin süreçleri, maliyetleri ve nedenleri ile ilgili bilgileri müşterilerine sunarak şeffaf bir hizmet anlayışı sağlamaktadır.

Mobil servis araçlarımızla makinenizin bulunduğu yerde servis hizmeti vererek, arızadan kaynaklı duruş sürelerinizi minimuma çekerek, makinelerinizden daha yüksek performans almanızı sağlıyoruz.

Bakım ve Onarım

Platformlarınızın ilk günkü gibi çalışabilmesi için bakımlarının zamanında yapılması elzemdir. Zamanında yapılan bakımlar makinenizin ömrünü uzatırken aynı zamanda ortaya çıkması muhtemel arızalarında önüne geçerek makinenizden daha iyi verim almanızı sağlamaktadır.

Satış sonrası hizmetler departmanımız plaftormlarınızın muhtemel bakım tarihlerini takip ederek siz değerli müşterilerimize yerinde bakım hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlı bakım hizmetlerimizden yararlanabilmek için servis@makser.net adresine e-mail atabilir veya +90 (262) 728 15 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Satış sonrası hizmetler departmanımızdan ilgili personeller talebinizi en kısa sürede yanıtlayacaklardır.

Yedek Parça

Platfomlarınızdan maksimum verim alabilmenizin yolu, kaliteli servis hizmeti ve zamanında yedek parça temininden geçmektedir. Bunun vermiş olduğu bilinçle duruşlarınızı minimum seviyede tutabilmek adına, geniş bir yedek parça stoğumuzla müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Platformlarınızın bakım ve onarım işlerinde orijinal yedek parçalar kullanarak işine değer katıyor ve makinenizin uzun seneler boyunca ilk günkü gibi performans göstermesini sağlıyoruz.

Sık değişmesi muhtemel ve hayati öneme sahip yedek parçaların büyük bir kısmını stoklarımızda tutarak, siz müşterilerimizin talepleri doğrultusundan aynı gün veya en geç 1 gün sonra istenilen parçayı temin ediyoruz.

Yedek parça taleplerinizi servis@makser.net adresine e-mail atarak veya +90 262 728 15 82 numaralı telefondan bizlere iletebilirsiniz. Satış sonrası hizmetler departmanımızdan ilgili personeller talebinizi en kısa sürede yanıtlayacaklardır.

Operatör Eğitimi

Temel kullanım amacı iş güvenliğinin sağlanması olan personel yükseltici platformlar doğru model seçimleri yapıldığı ve doğru bir şekilde kullanıldığı sürece iş kalitesi ve performansının arttırılmasına da büyük katkı sağlamaktadır.

Personel yükseltici platformların doğru bir şekilde güvenli olarak kullanılması, makineyi kullanacak personele gerekli eğitimin verilmesinden geçmektedir. Bu kapsamda satışını yaptığımız tüm personel yükseltici platformların ilk teslimatlarında teknik ve kullanıcı eğitimleri ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca talep edilmesi durumunda, şirketlere özel grup indirimli kullanıcı eğitimleri verilmektedir. Söz konusu eğitimde başarılı olan personel adına katılım sertifikası düzenlenmektedir.