Platfomlarınız bir çok zorlu görevin üstesinden gelirken zamanla çalışma şartları ve kullanıma bağlı olmak üzere bazı deformasyonlara maruz kalmaktadır. Bu deformasyonlar sadece makinenin görüntüsünü bozabileceği gibi bazı deformasyonlar da makinenizin performansına etki edebilmektedir. Bu tarz deformasyonlara karşı makinenizin kullanım ömrünü artırıcı komple bakım revizyonlarına sokmak en doğru seçenektir.

Satış sonrası hizmetler departmanımız bünyesinde yer alan teknik ekibimiz atölyemizde veya makinenin bulunduğu yerde hasar ve arıza tespiti yaparak, makine üzerinde yapılması gereken işlemlerin listesini çıkartır. Bu liste çerçevesinde yapılacak işin maliyeti ve niteliği sizlere bildirilerek onayınız alınır. Onayınız doğrultusunda gerekli revizyon işlemleri tamamlanır. Son kontrol ve testleri yapılan makinanız size geri teslim edilir.

Yapılacak işin durumuna göre 1-2 hafta içerisinde tamamlanan bu işlemler çerçevesinde makineniz tüm sezonu arızasız geçirir ve size iş kaybına neden olmaz. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için satış sonrası hizmetler departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.