Makaslı platformlar dizel yakıtla çalışabilir. Bu ürünlerin kendinden yürüme özellikleri vardır. İşletmelerin seçimlerine uygun olan Makaslı Platform Çiğli ürünleri sayesinde yüksek olan mesafelere malzeme aktarma süreçleri kolay olacaktır. Son sistem üretilen ürünlerde silindir hacimleri ve otomat fren sistemi olması seçimleri arttırmaktadır. Ürünlerin katlanabilir platformlarının olmasından dolayı içerisinde hareket kolay olur. Cihazlar maksimum kullanma performansı sağlar. Ürün içerisinde kullanıcı oldukça rahat eder.

Sanayi ve endüstri alanlarında çok fazla tercih edilen makaslı platform ürünlerimizde yüklü ağırlıklarınızı dengede tutabilirsiniz. İş yerlerinde çalışma hayatınızı kolaylaştıracak olan yük dingilleri farklı uzunluklara ve ölçülere sahiptir. Farklı serileri olmasından dolayı istenilen mesafelere ve ölçülere kadar uzatma yapılabilir. Kullanım kolaylığı sağlar. Farklı hareketlerde ikaz uyarı lambaları devreye alınır. Tüm değişen ekstra hareketlerde güvenlik sağlanması amacıyla kontrollü çalışan ürünlerdir. Akülü Makaslı Platform Çiğliürünlerinde 2 yıl orijinal yedek parça garanti desteği verilir. Son zamanlarda kendinden yürüyüşlü olan ürünlerimiz daha fazla satıldı. Düz ve eğilimli arazilerde rahatça iş yapılmasına olanak sağlayan ürünlerdir. İşçi sağlığını garanti altına almak açısından korumalı olan düzeneklerle tasarımı yapılan ürünlerdir. ISO9001 kalitesi standartlarına uyacak verimlilikte kullanılan düzeneklerdir. İhracat ve ithalat yapan firmaların tercihlerini yansıtır.

Mekanik işleyiş sistemleri ve hidrolik fren mekanizması sağlam yapıdadır. Ülke pazarına katkı sağlayan birçok sektörde etkin kullanılır. Ürünlerin tekerler yapısı ve dingilleri birbirleriyle uyumlu olmakla birlikte tüm ana çerçevesi daima kaliteli yapıdan oluşmaktadır. Üretim sahalarında kayma yapmayan tekerlek yapısı olmasından dolayı iş kazalarının olmasını engeller. Kendinden kontrollü açma kapama kapıları güvenliği sağlayabilir. Son zamanlara gelişen yedek şarj sistemi ise iş hayatında verimlilik sağlar.

Uluslararası standartlarda ve yüksek kalitede üretilen platform ürünleri tedarikçi firmalarında dikkatlerini çekmektedir. Dünya üzerinde tüm üretim tesislerinde tercih edilen vinç sisteminde kullanılan ürünlerdir. İş yeri personellerinin güvenliğini sağlayan Makaslı Platform Çiğli ürünlerini uzun vadede kullanabilirsiniz. Büyük fabrikalar için ideal olan ürünleri sizlerde fuarlarımızda kontrol edebilirsiniz. Yapı sektöründe ve farklı sektörlerde tercih edilen bu ürünlerin farklı çeşitlerini sistemden kontrol edebilirsiniz.